Fryzury ślubne - Dla panny młodej i jej świadka

Gdy termin naszego wesela jest już coraz bliżej, zaczynamy nerwowo zastanawiać się, jaką suknię ślubną powinnyśmy włożyć, jaki dekoracje sali weselnej przygotować i wreszcie, co niezwykle ważne, jakie fryzury ślubne dobrać do profilu naszej twarzy, długości welonu, sylwetki i całej wzniosłości ślubnego wydarzenia.

ślub

Właściwe ułożenie włosów do ślubu jest szalenie istotne, w końcu nie tylko suknia będzie naszą ozdobą tego dnia, ale przede wszystkim uśmiech, który uwypuklą ładne loczki opadające na twarz, rozpuszczone i tapirowane włosy podtrzymujące długi welon, lub bajkowa fryzura, w jakiej nikt nas jeszcze nigdy nie widział.

Dobrze dobrane fryzury ślubne to dla fryzjera prawdziwe wyzwanie, a dla nas ogromny stres, dlatego zanim zdecydujemy się na uczesanie własnej głowy, sprawdźmy wcześniej, w jakim rodzaju ułożenia włosów byłoby nam najładniej. Najprościej wcześniej udać się do dobrego fryzjera i poprosić o próbne uczesanie, które jeśli nam się spodoba, będzie mogło za kilka tygodni stać się naszą ślubną ozdobą, która wzbudzi zachwyt pana młodego, gości i nas samych.

Warto też pamiętać, o tym by fryzury ślubne, jakie wybieramy dla siebie nie były identyczne z uczesaniem naszej świadkowej. W końcu to panna młoda powinna błyszczeć na weselu, a więc jej uczesanie musi być zdecydowanie najlepsze i najpiękniejsze. Jeśli więc chcesz, aby Twoje uczesanie jako przyszłej panny młodej było perfekcyjne, uprzedź panią świadek o swoich planach i przypomnij jej, że ma wyglądać pięknie, ale bez przesady.

Ekstrawaganckie uczesanie, które przysłoni pół kościoła, również nie wchodzi w grę i mogłoby być odebrane, jako zbytnia śmiałość i chęć rzucania się w oczy za wszelką cenę. A przecież chodzi tylko o to, by wyglądać pięknie, niewinnie i uroczo, bez wzbudzania zbytnich emocji wśród gości weselnych i księdza.