Jak wybrać wygodne i eleganckie buty ślubne? Wybór obuwia ślubnego

Obuwie na uroczystość ślubu i późniejszego wesela powinno być wybierane z najwyższą uwagą i dbałością o najmniejsze szczegóły. Buty ślubne dla pana młodego muszą być wygodne tak, aby mógł on w nich zarówno chodzić po kościelnej posadzce, jak i szaleć na weselnym parkiecie, kiedy to pierwszy taniec młodej pary jest prawdziwym testem jakości ich obuwia. Obuwie dla pana młodego musi być także eleganckie, w końcu to jedna z niewielu tak wyjątkowych chwil naszego życia, kiedy to wszyscy na nas patrzą i oceniają czy to garnitur, czy koszulę czy odpowiednio skrojone i przyciągające uwagę buty.

ślub

Jeśli chodzi o buty ślubne dla panny młodej, to kwestia ich zakupu wymaga znacznie większej uwagi. Panna młoda, to osoba, na której skupiają się spojrzenia wszystkich, dlatego zarówno jej suknia, jak i obuwie muszą do siebie idealnie pasować. Gwałtowne kontrasty kolorystyczne nie są tu najlepszym pomysłem, dlatego nawet, jeśli jesteśmy oryginalni i szukamy czegoś innego niż tradycja, to postawmy w tym przypadku na klasyczną biel lub kremowy odcień butów, a zmieńmy ich kształt na taki, który będzie odpowiadał naszemu niepowtarzalnemu stylowi. Do wybory mamy buty ślubne klasyczne, pantofelki, szpilki, buty na wysokim lub płaskim obcasie i wiele innych.

Zanim jednak rzucimy się w wir zakupów, przymierzmy wybrane obuwie ślubne, upewnijmy się, że dobrze się w nim czujemy i że będzie ono pasowało do całonocnej zabawy na weselu, naszego ubrania i gości weselnych, którzy tańcząc z nami mogą od czasu do czasu nadepnąć nam na stopę. Wygodne i eleganckie buty ślubne powinny być dla nas radością patrzenia na nie, ale przede wszystkim komfortem dla stóp, dobrą przepuszczalnością powietrza i jakością, która wytrzyma najwymyślniejsze ślubne piruety.